İnce Kaşları Kalınlaştırmanın Doğal Yolları

Paylaş
 

Kalın kaşlar günümüzde çok moda!

Eskiden moda diye incelttirdiğiniz kaşları şimdi tekrar çıkarma derdine düştük.
İnce kaşların yapaylığının yanı sıra kalın kaşların karakteristik ve doğal duruşu bütün kadınları cezbetti.

Fakat ki bazılarımızın kaşları çok seyrek veya çok güçsüz kaşlara sahibiz.

Artık kaşlar için de makyaj malzemeleri, kalemler var ama kaşlarımızı yeniden çıkaracak bir ürün ne yazık ki yok. Bu yüzden pek çok kişi kaşlarını çıkartacak şeylere ihtiyaç duyuyor.

İşte kaşlarınızı güçlendirmek için uygulayacağınız en doğal ve basit formüller:kaş

Vazelin; Kaşlarınızda birkaç hafta içinde fark edebileceğiniz bir değişiklik görmek istiyorsanız kaşlarınıza günde birkaç defa vazelin uygulayın. Vazelini bitmiş bir rimelinizin fırçası yardımıyla kaşlarınıza rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Hint yağı; Hint yağı da kıl kökleri üzerinde inanılmaz olumlu bir etkiye sahip. Sizde bu etkiden yararlanmak istiyorsanız hint yağını günde bir defa kaşlarınıza uygulayın ve ardından kaşlarınıza birkaç dakika boyunca masaj yapın. Hint yağını en az yarım saat kaşlarınızda bekletin.

Aloe vera suyu; Güzelliğinizin vazgeçilmez malzemelerinden biri olan aloe vera bitkisinin suyu kaşlar için eşsiz nimetlerden biri. Aloe vera suyunu günde bir defa uygulayarak kaşlarınızın kısa sürede artmasını sağlayabilirsiniz. Aloe vera suyu sayesinde kaşlarınız daha parlak olacak.

Soğan; Birçoğumuzun evinden eksik olmayan soğan kaşlarımız için de bulunmaz nimetlerden biri. İçerdiği yüksek kükürt oranıyla  kaş yapımını uyaran soğanı ezin ve suyunu bir pamuk yardımıyla kaşlarınıza sürün. En az birkaç saat boyunca beklettikten sonra yüzünüzü yıkayın.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Facebookta bizi bulun